Rodinný tábor 2021

7 Dní – rodinný tábor v Horním Údolí

Představte si místo, kde je moc krásně, kde není signál mobilních operátorů, všude kolem vás jsou lesy, a je tam super místo na letní tábor. Tak přesně toto místo my známe a letos tam budeme pořádat náš v pořadí třetí letní tábor pro děti, a následně i jejich rodiče…  

Když se řekne letní tábor, vybaví se většině z vás stany s podsadou, výborná polní kuchyně, společné celotáborové hry, bodování stanů, služby v kuchyni, noční hlídky, pohodová odpoledne, opékání párků, večery u ohně, zpívání písniček a další moc pěkné vzpomínky.  

Bingo! Toto přesně máme v plánu!  

V termínu 18. – 24. 7. 2021 pořádáme rodinný stanový tábor poblíž vesničky Horní Údolí v Jeseníkách.  
Náš plán je jednoduchý. První polovinu tábora budeme na táboře my vedoucí a s námi vaše děti. V druhé polovině tábora přivítáme vás rodiče, se kterými počítáme jako s plnohodnotnými účastníky celotáborového programu, do kterého se zapojíte za pomoci vašich už ostřílených dětí. Věk dětí jsme stanovili na 7 – 12 let, s tím že ti nejmladší musí mít za sebou první třídu. Tato podmínka se týká dětí, které budou na táboře od začátku spolu s námi sami.

Celotáborový program se bude jmenovat „7 dní“.  
Není to nic složitého. Jsme křesťané, a jak je všeobecně známo, dle Bible byl svět stvořený za 6 dní a sedmý den byl odpočinek. My jsme si z toho vzali inspiraci a vymysleli jsme moc fajný program.  
Možná vás teď napadají různé myšlenky, ale nebojte, nalejvárna to nebude, sami to nemáme rádi… Bude to o hodnotách, přístupu k ostatním, i týmové spolupráci.  

Časový plán je následující. V neděli ráno pojedeme společně s dětmi vlakem z Karviné co nejdál to půjde. Pak pojedeme autobusem, a nakonec kousíček auty… Co nedojedeme, tak dojdeme s dětmi pěšky (cca 200 m). Vy rodičové se k nám připojíte ve středu 21. 7. 2021 odpoledne, kdy k nám přijedete po vlastní ose a už s námi zůstanete až do konce tábora. Zpátky pojedeme už každý sám po vlastní ose v sobotu 24. 7. 2021 po 10:00.  

Cenu za tábor jsme stanovili takovou:  
Dítě – 1500 Kč (od 1. 6. 2021 – 2000 Kč) / celý pobyt  
Dospělák – 900 Kč (od 1. 6. 2021 – 1200 Kč) / středa–sobota
Dítě (mladší sourozenec) – 600 Kč / středa-sobota  
V ceně na celý pobyt je cestovné (vlak na tábor), jídlo 5x denně, pobytné za používání táborové základny, ceny pro děti atd. 

Pokud se rozhodnete poslat vaše děti s námi a v druhé polovině tábora se přidat k nám, budeme moc rádi! Odkaz na přihlášku zde…


Realizaci tohoto tábora podpořila Nadace OKD